8 tipů pro efektivní recruitment: Neplýtvejte při náboru zdroji

8 tipů pro efektivní recruitment: Neplýtvejte při náboru zdroji
31.12.2022

Někdy je složité najít rozumný kompromis v oblasti náboru nových zaměstnanců. Nábor je natolik důležitá událost v životě firmy, že jej nesmíte v žádném případě podcenit a upéct jej tak nějak narychlo. Na druhou stranu byste jej neměli ani přepálit. Nábor dokáže sežrat hodně peněz a času, pokud se nedělá rozumně. Jak tedy na efektivní recruitment? Máme pro vás pár tipů.

Efektivní recruitment bez zbytečných chyb — 8 tipů, jak zvládnout nábor pracovníků rychle, kvalitně a bez dlouhých prostojů.


Jak zvládnout recruitment absolventů levou zadní

Jak zvládnout recruitment absolventů levou zadní
23.12.2022

Jak by vám potvrdila velká většina firem, urvat si pro sebe na trhu práce kvalitní lidi je v posledních letech skutečně tvrdý oříšek. Spoustu oborů trápí nedostatek šikovných zaměstnanců. A tak si firmy hledají nové cestičky a začínají lovit i ve vodách, kterým se dříve raději vyhýbaly. Firmy například čím dál častěji hledají talenty mezi čerstvými absolventy, vzdávají se požadavku na praxi a mnohem raději si je sami vychovají a proškolí.

Recruitment absolventů má svá specifika. Víte, jak na úspěšný nábor mladých uchazečů po škole? Co vám prozradí jejich CV a na co absolventi slyší?


Proč je recruitment s personální agenturou výhra

Proč je recruitment s personální agenturou výhra
30.11.2022

„Máme vlastního personalistu, proč bychom si tedy na recruitment najímali externí personální agenturu?“. To je velice častý argument, se kterým přichází denně do styku velká část HR komunity. Už dávno se však přišlo na to, že některé služby je dobré outsourcovat, ať už se jedná o IT, marketing, účetnictví nebo právě HR. To ale v žádném případě neznamená, že máte vyhodit celé vaše oddělení, ba právě naopak. Interní i externí kolegové mohou velmi efektivně spolupracovat a uvidíte, že výsledky se brzy dostaví.

S personální agenturou zvládnete recruitment těch největších talentů levou zadní. Proč je lepší zvolit externí personalisty?


Recruitment: 3 trendy, které hýbou světem náboru

Recruitment: 3 trendy, které hýbou světem náboru
9.11.2022

Poslední léta ovlivněná především celosvětovou pandemií přinesla pracovnímu trhu mnoho změn. Změnila se totiž celá společnost a je jasné, že i trh práce se tomuto vývoji neubránil. To, co nám ještě před třemi lety přišlo nemyslitelné, se teď děje zcela hladce a je to pro většinu lidí naprosto přirozené. Zářným příkladem je téma home office. Většina z těchto velkých změn s námi patrně už zůstane a je na nás, abychom si z nich vzali to nejlepší. Co se událo na poli zvaném recruitment?

Hledáte nové zaměstnance? Personální agentura poradí, jak v současnosti na úspěšný recruitment. Co je na poli náboru in?


Benefity v zaměstnání

Benefity v zaměstnání
23.8.2022

Chcete odměnit své zaměstnance za dobrou práci? Nabídněte jim benefity, které dostanou ke své obvyklé mzdě. Tyto odměny mají mnoho různých podob a jsou skvělou motivací a odměnou pro vaše zaměstnance. Navíc u některých zaměstnaneckých benefitů mohu čerpat výhody i jejich rodinní příslušníci, čímž je motivace vašich pracovníků ještě větší.


Sídlo firmy

APROFES, s.r.o.
Kounicova 284/39
602 00 Brno
IČ: 26887444
DIČ: CZ26887444

Zapsaná v OR vedeným Krajským soudem v Brně pod sp. zn. C 43477

 

brno@aprofes.cz
Tel: +420 736 642 774
Tel: +420 603 456 779

+420 603 456 779